Felhasználónév:

Jelszó:

Címünk:

Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium 4300 Nyírbátor, Ifjúság útja 2.

Telefonszámunk:
[42] 510-048

Fax számunk:
[42] 510-084

E-Mail címünk:
big@bign.sulinet.hu

ORIGÓ nyelvizsga

Az ORIGÓ nyelvvizsgával kapcsolatos információk az alábbi linken érhetők el:
ORIGÓ

Elérhetőségeink:

Telefonszámunk:
[42] 510-048

Kapcsolattartók:

Csaposné Szták Enikő

Telefonszám:
[70] 379-3269

cseniko@gmail.hu

Belicza Anita

Telefonszám:
[30] 606-1698

banita89@freemail.hu

ÉXERIX KUPA MEGHÍVÁSOS ÚSZÓVERSENY

Január 16-án rendezte meg a Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Diáksport Egyesülete és a nyírbátori Karikagyűrű és Ékszerszalon az V. ÉXERIX KUPA úszóversenyt. A verseny több szempontból is jelentős volt. A megye egyetlen olyan úszó eseményét tartották szombaton, melyen külön korosztályos döntőket is rendeztek. Itt minden korosztály 5-5 legjobb úszója küzdhetett meg a legjobb versenyzőknek járó kupákért.

Győztesek:

I. kcs leány: Tóth Mira - Báthory Vizi Sportkör
II. kcs leány: Somlyai Jázmin - Fehérgyarmat
III. kcs leány: Ökrös Nelli - Báthory Vizi Sportkör
IV. kcs leány: Berettyán Anna - Báthory Vizi Sportkör
V. kcs leány: Pelyák Leila - Báthory Vizi Sportkör

I. kcs fiú: Márton Zalán - Báthory Vizi Sportkör
II. kcs fiú: Fábián Balázs - Vásárosnamény
III. kcs fiú: Szentesi Levente - Ibrány
IV. kcs fiú: Dóbus István - Vásárosnamény
V. kcs fiú: Gavallér Kevin - Báthory Vizi Sportkör

Az egyéni versenyszámok mellett a váltóversenyek is kifejezetten izgalmasak voltak. A házigazda Báthory Vízi Sportkör fölényesen nyerte meg az összesített pontversenyt és ezzel őrizheti egy évig az ÉXERIX Vándorkupát. Második helyen az Ibrány csapata végzett, míg a harmadik helyen a másik nyírbátori csapat, a Sárkány Úszó Egyesület.
Az ÉXERIX Kupa egyben az utolsó próbatétel is volt egyben, hisz az elkövetkező hétvégeken ugyanebben a medencében kerülnek megrendezésre az úszó diákolimpia megyei döntői.